Twój koszyk

Technologie

Słuchawki Shokz OpenRun szare

582,35 zł
Kup ten produkt i zbierz 134 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Technologie
Słuchawki Shokz OpenRun, wcześniej znane jako Aeropex, mają teraz nowe opakowanie, funkcję szybkiego ładowania i nowy branding. OpenRun to najlżejsze słuchawki Shokz, zaprojektowane z myślą o wyjątkowym dźwięku, długiej żywotności baterii i szybkim ładowaniu, które pomogą Ci skupić się i zmotywować podczas każdego treningu. Otwarte nauszniki z technologią przewodnictwa kostnego zapewniają pełną świadomość otoczenia i wygodne słuchanie bez zakłóceń. Cechy: - Lekkie i bezpieczne - 8-godzinna żywotność baterii - 10-minutowe szybkie ładowanie zapewnia do 1,5 godziny pracy na baterii - Technologia przewodnictwa kostnego 8. generacji - Wodoodporność IP67 - Lekkie i wygodne - Bluetooth 5.1 - Niezawodna łączność do 10 m - PremiumPitch 2.0 - Zauważalna poprawa i zwiększona głośność - Alarm wykrywania wilgoci - Bezpieczne ładowanie i łatwa konserwacja - Zawiera: słuchawki OpenRun, torbę transportową i magnetyczny kabel do ładowania
Referencja: AF-S803GY

Wyróżniamy

Przewodnictwo kostne poprawia jakość dźwięku, tworząc wyjątkowe i bardzo ciekawe doznania.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Przewodnictwo kostne poprawia jakość dźwięku, tworząc wyjątkowe i bardzo ciekawe doznania.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.