Twój koszyk

- 26%

Smar Finish Line Krytech 4oz 120ml

PVR 45,95 zł
33,89 zł
Oszczędzasz: 26%
Kup ten produkt i zbierz 7 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Smar Finish Line Krytech, który doskonale sprawdza się w każdych warunkach pogodowych, ale bez wątpienia jego mocną stroną są najsuchsze i najgorętsze obszary planety. Ponieważ po nałożeniu nie tworzy tłustej warstwy, doskonale nie wchłania kurzu ani brudu. Komponent Krytox stworzony przez firmę Dupont wraz z molibdenem M2, specjalnymi woskami i innymi składnikami sprawia, że Krytech jest gładki, cichy i wystarczająco wytrzymały. Jako olej na bazie wosku wymaga częstszej aplikacji, ale jego czystość, trwałość i właściwości smarne sprawiają, że jest idealnym sprzymierzeńcem w bardziej suchych i zakurzonych warunkach.
Referencja: FL-126.00001

Wyróżniamy

Jeśli należysz do osób, które cenią sobie czystość we wszystkich ruchomych częściach Twojego roweru, to jest to smar dla Ciebie.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Jeśli należysz do osób, które cenią sobie czystość we wszystkich ruchomych częściach Twojego roweru, to jest to smar dla Ciebie.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.