Twój koszyk

Śpiwór Altus Andes 900 D -3C ciemnoszary

PVR 1 295,55 zł
1 057,45 zł
Oszczędzasz: 18%
Kup ten produkt i zbierz 244 punktów

Rozmiar

Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Śpiwór Altus Andes 900D -3C ma wypełnienie puchowe 700 (kołdra 90/10) z wypełnieniem 600 g. Konstrukcja w kształcie mumii, idealna na wyprawy. Cechy: - Lewy lub prawy zamek błyskawiczny z możliwością łączenia 2 toreb - Wewnętrzna kieszeń - Wewnętrzny kołnierz ocieplający - Wewnętrzna klapa ocieplająca - Rękaw kompresyjny z infografiką: 17 x 31 cm - Odblaskowy napinacz - Pióro z hydrofobową powłoką - Temperatura komfortu: - 3C - Temperatura graniczna: -9C - Temperatura ekstremalna: -28C - Wymiary: 210 x 75 x 50 cm - Materiał: PA15D/380T - Waga: 900 g Technologie: - 700 Materiały użyte do produkcji Altus gwarantują maksymalną ochronę przed czynnikami ograniczenia atmosferyczne i maksymalny komfort. Puch, jeśli ma wysoki procent puchu (90% puch, 10% pierze) i wysoką gramaturę.
Referencja: ALT-3100013-104

Wyróżniamy

Śpiwór puchowy idealny do spania w stosunkowo niskich temperaturach.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Śpiwór puchowy idealny do spania w stosunkowo niskich temperaturach.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.