Twój koszyk

- 27%

Śpiwór Altus Tibet 1800S -4C pomarańczowy

PVR 562,34 zł
410,73 zł
Oszczędzasz: 27%
Kup ten produkt i zbierz 94 punktów

Rozmiar

Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Śpiwór Altus Tibet 1800S -4C ma włókno 3D Technofiber z wyściółką 1100 g i strukturą przypominającą mumię, idealny na wyprawy. Cechy: - Lewy lub prawy zamek błyskawiczny z możliwością łączenia 2 toreb - Wewnętrzna kieszeń - Wewnętrzny kołnierz termiczny - Wewnętrzna klapa termiczna - Znaki ostrzegawcze wewnątrz torby - Odblaskowy napinacz - Rękaw kompresyjny z infografiką: 24 x 40 cm - Temperatura komfortu: -4C - Temperatura graniczna: -11C - Temperatura ekstremalna: -30C - Wymiary: 220 x 80 x 55 cm - Materiał: PES 20D/380T - Waga: 1800 g Technologie: - 3D Tech Fibre Połączenie silikonowo-poliestrowych ścianek: 9D -4H + 3D -1H.
Referencja: ALT-3150013-075

Wyróżniamy

Idealny śpiwór na wyprawy, w których pojawia się zimno.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Idealny śpiwór na wyprawy, w których pojawia się zimno.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.