Twój koszyk

- 25%

Spodenki rh+ Kod czarny

PVR 756,57 zł
567,97 zł
Oszczędzasz: 25%
Kup ten produkt i zbierz 131 punktów

Rozmiar

Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Spodenki rh+ Code charakteryzują się doskonałą kompresją dzięki tkaninie Biomorphic Dry Skin Adaptive Stretch i nowym standardem komfortu dzięki innowacyjnej konstrukcji nogawek z ultrapłaskim pojedynczym szwem i cięciu laserowemu. Jednoczęściowe, ultrapłaskie szelki, wykonane przy użyciu nowego lasera Biomorphic Micro Mesh, wycinane laserowo i wyposażone w mikrootwory zapewniające najlepszą oddychalność. Nowa wkładka Equipe firmy Elastic Interface ma trzy różne strefy gęstości, idealną równowagę pomiędzy objętością a amortyzacją dzięki nowym piankom, idealną na duże dystanse. Cechy: - Konstrukcja z pojedynczym panelem z ultrapłaskim szwem dla maksymalnego komfortu i lepszych właściwości aerodynamicznych - Wzmocnione laserowo wykończenie zapewniające maksymalną przyczepność do ciała i minimalistyczna konstrukcja z tylnymi nacięciami laserowymi zapewniającymi suchość ciała - Odblaskowa aplikacja z boku lewej nogi poprawiające widoczność - Cytech Equipe Pad: do 7 godzin jazdy - Wielokierunkowy anatomiczny kształt zapewnia najlepszy komfort i idealne dopasowanie, zwiększając stabilność siodełka i oferując stopniowe obszary przejściowe. Perforacje na powierzchni umożliwiają większą przepuszczalność powietrza, co skutkuje niższą temperaturą skóry i niższą wilgotnością - Wykonane z ekskluzywnej i zrównoważonej tkaniny Elastic Interface Eco X-Tract, dzięki przetworzonym przędzom poliamidowym (80%) elastanowi (20%) - Waga: 144 g / Rozmiar L
Referencja: RH-ECU0767-900

Wyróżniamy

Nowa wkładka Equipe firmy Elastic Interface ma trzy różne strefy gęstości, idealną równowagę pomiędzy objętością a amortyzacją dzięki nowym piankom, idealną na duże dystanse.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Nowa wkładka Equipe firmy Elastic Interface ma trzy różne strefy gęstości, idealną równowagę pomiędzy objętością a amortyzacją dzięki nowym piankom, idealną na duże dystanse.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.