339 produktów z

Sportful

339 produktówSortuj:Najbardziej popularneCena rosnącoCena malejąco
339 produktów

Sportful to historia innowacji i mistrzów. Historia rozpoczęła się w 1946 roku, kiedy rodzina Cremonese otworzyła fabrykę dziewiarską o nazwie Manifattura Valcismon. Na przestrzeni lat produkcja ewoluowała w kierunku produkcji wysokogatunkowej bielizny, początkowo na rynek włoski, a później na Stany Zjednoczone. Prawdziwy przełom nastąpił w 1972 roku, kiedy to dr Giordano Cremona, który przejął zarządzanie biznesem swoich rodziców, chciał wziąć udział w nowo powstałym wyścigu narciarstwa biegowego Marcialonga, ale nie miał odpowiedniego stroju. Wykorzystał rodzinny biznes do wyprodukowania niezbędnej odzieży, a to, co zaczęło się jako osobista potrzeba, stało się bezprecedensowym sukcesem. To był początek marki Sportful.
W 1985 roku, widząc duże zapotrzebowanie na techniczną odzież rowerową i zachęcony niezwykłym sukcesem firmy w narciarstwie biegowym, Sportful rozpoczął nową przygodę. To przejście na produkcję odzieży rowerowej jeszcze bardziej wzmocniło reputację firmy w branży odzieży sportowej. W 1998 roku, po zdobyciu dominującej pozycji na włoskim rynku narciarskim, firma zdecydowała się rozszerzyć swoją obecność na rynkach zagranicznych. Sportful jest obecnie oficjalnym dostawcą prestiżowej reprezentacji Finlandii. Jeśli chodzi o odzież rowerową, największe osiągnięcie Sportful miało miejsce w 2002 roku, kiedy reprezentacja Włoch zaczęła nosić odzież Sportful, a wkrótce potem Mario Cipollini wygrał mistrzostwa świata w Zolder.
Po tym zwycięstwie przyszły kolejne sukcesy, w tym złoto olimpijskie dla Paolo Bettiniego w Atenach iw 2006 roku w Salzburgu, kiedy to koszulka Sportful po raz kolejny pojawiła się na podium, po raz kolejny zwycięska, symbol włoskiego kolarstwa. Obecnie Sportful wyposaża Saxo Bank-Sungard , zespół, którego członkiem jest Alberto Contador.
Koszulka Saxo Bank ma anatomiczny krój o średniej długości, który zapewnia maksymalny komfort przez cały dzień. Wykonany jest z mikrofibry Dry Pro dla optymalnego wchłaniania potu. Ma elastyczny silikon w dolnej części talii, który zapewnia doskonałe wsparcie, a zamek błyskawiczny to YKK.
Spodenki Saxo Bank oferują maksymalny komfort i aerodynamikę. Wykonany jest z materiału Aero Flow Compress, który ułatwia przepływ powietrza i zapewnia wsparcie mięśniom. Wszystkie szwy są płaskie i umieszczone poza przepływem powietrza, co zapewnia lepszą aerodynamikę. Nogawki są bezszwowe, aw siateczce szelek znajduje się kieszeń na radio. Wkładka BodyFit Pro oferuje wysoką wydajność, a także doskonałe właściwości, takie jak miękka w dotyku powierzchnia, która zapobiega stanom zapalnym skóry dzięki dobrej oddychalności i oferuje doskonałą odporność na pot i otarcia.