Twój koszyk

SRAM Force 22 BB30 11sp 172,5 mm 53-39 Szosowa korba Yaw

PVR 1 474,81 zł
1 325,41 zł
Oszczędzasz: 10%
Kup ten produkt i zbierz 310 punktów
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Korby SRAM Force 22 zapewniają wyższą wydajność dzięki zastosowaniu jednokierunkowego włókna węglowego w ramieniu korby dopasowanego do pająka z kutego aluminium. Ukryty wzór śrub pozwala lepiej wykorzystać włókno węglowe, aby jeszcze bardziej poprawić sztywność i schudnąć. Imponujące tarcze X-Glider są zoptymalizowane do stosowania z technologią Yaw w przerzutce i zapewniają płynną pracę. SRAM Force 22 jest dostępny w pełnym rozmiarze i kompaktowych proporcjach oraz w różnych długościach korby. Sztywniejsze tarcze X-Glider mają grubszą konstrukcję, sworznie i zaawansowane rampy zmiany rozrządu, które są zoptymalizowane pod kątem zmiany przełożeń za pomocą przerzutki. X-GlideR to technologia zaprojektowana z myślą o optymalizacji wydajności zmiany biegów za pomocą przerzutki. Sztywne pierścienie (5 mm aluminium 7075-T6 obrabiane CNC) z nitami do zmiany biegu i zaawansowana konstrukcja przejęta z SRAM XX. Obróbka CNC umożliwia precyzyjną kontrolę każdego kształtu zęba, rampy i prawie wszystkich zmieniających się cech tarczy. Zębatki, łańcuch i przerzutka przednia zostały zaprojektowane jako pojedynczy zintegrowany system zapewniający optymalną wydajność. Ukryty wzór śrub wykorzystuje właściwości włókna węglowego, prezentując jednocześnie elegancki wygląd. Cechy: Materiał: korba węgla; tarcza ze stopu aluminium - Waga: 697,4 g (BB30 53x39 172,5 mm), 714,8 g (53x39 172,5 mm GXP) - Długość: 172,5 mm - 11 biegów - Przełożenie: 53-39 - Kompatybilność: korby SRAM Red 22 i Force 22 Yaw, SRAM Przerzutki czerwone, łańcuchy 22 i PC1170
Referencja: SR-00.6118.109.002

Wyróżniamy

Korby SRAM Force z nowym, lżejszym i sztywniejszym ramieniem z włókna węglowego zapewniają optymalną wydajność bez pogarszania oporu i przenoszenia mocy.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Korby SRAM Force z nowym, lżejszym i sztywniejszym ramieniem z włókna węglowego zapewniają optymalną wydajność bez pogarszania oporu i przenoszenia mocy.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.