- 24%

SRAM S600 8v 3.0 Square Taper 175 42/32/22 MTB Mechanizm korbowy

PVR 217,42 zł
166,05 zł
Oszczędzasz: 24%
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Korby SRAM S600 wykonane z kutego aluminium i wyposażone w nową technologię zmiany biegów X-Glide umożliwiają łatwiejszą zmianę biegów w dowolnym momencie i w dowolnym kierunku, dzięki nowej geometrii, co zapewnia idealną harmonię między łańcuchem. Ustawiając tarczę na czopie łańcucha, uzyskuje się bardzo znaczną poprawę zmiany przełożeń. Cechy: - Materiał: kute aluminium - Waga: 780 g - Prędkości: 8 - Długość: 175 mm - Przełożenie: 44/32/22
Referencja: SR-00.6115.436.020

Wyróżniamy

Komponenty SRAM S600 MTB to rodzina wysokiej klasy produktów, oferujących dużą precyzję i niezawodność. Będziesz pewny na każdym typie terenu, od lokalnych szlaków po najtrudniejszy teren. Z S600 masz pewność, że będziesz przygotowany na każdą okoliczność.

Wyróżniamy

Komponenty SRAM S600 MTB to rodzina wysokiej klasy produktów, oferujących dużą precyzję i niezawodność. Będziesz pewny na każdym typie terenu, od lokalnych szlaków po najtrudniejszy teren. Z S600 masz pewność, że będziesz przygotowany na każdą okoliczność.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.