- 32%

SRAM X0 Gripshift 2v Blokowana czerwona lewa dźwignia zmiany biegów (przód) MTB

PVR 580,20 zł
396,54 zł
Oszczędzasz: 32%
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Manetki SRAM XX Gripshift zostały zaprojektowane dla najbardziej krytycznych rowerzystów mających obsesję na punkcie wydajności, dzięki ultralekkiej konstrukcji zapewniającej imponującą prędkość i precyzję. Charakteryzuje się solidnym indeksowaniem przełożeń dzięki konstrukcji Speed Metal, niższym tarciem przy zmianie przełożeń i mniejszą siłą wymaganą do zmiany przełożeń dzięki trzem rzędom łożysk w technologii Rolling Thunder, zapewniającym długotrwałą wydajność na wszystkich typach przełożeń. Technologia szczęk pozwala na wyjątkowo bezpieczną regulację i blokowanie elementów sterujących i uchwytu, ponieważ są one połączone w jeden element. Uchwyty są dołączone do elementów sterujących i są bardzo łatwe w montażu i demontażu, a także regulowane w celu dostosowania do każdego typu jeźdźca. Cechy: - Waga: 287 g - Prędkości: 10 - Kompatybilność: SRAM 2x10 - Polecana grupa: X0 - Materiał: aluminiowa osłona Zawiera: - Osłonę kontrolną lewego Gripshift X0 - Napinacz sterujący Gripshift X0 - Lewy Gripshift
Referencja: SR-00.7018.014.001

Opinia eksperta

SRAM-a Znacząco zmniejszają tarcie i siłę niezbędną do obsługi przerzutki.

Opinia eksperta

SRAM-a Znacząco zmniejszają tarcie i siłę niezbędną do obsługi przerzutki.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.