SRAM X0 Trigger 10v prawy (tył) Dźwignia zmiany biegów MTB czerwona

PVR 666,21 zł
552,65 zł
Oszczędzasz: 17%
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Manetka SRAM X0 to jedna z najlżejszych i najbardziej kompaktowych manetek na rynku, dzięki w pełni regulowanemu spustowi z włókna węglowego, co zapewnia minimalną wagę i maksymalną trwałość. Zacisk Matchmaker X upraszcza konfigurację kierownicy. Z technologią X-Avocation zapewniającą precyzyjną i niezawodną pracę z 10 prędkościami. Utrzymuje zaznaczoną i spójną zmianę przełożeń w całej kasecie. Zero Loss oznacza zerową utratę wydajności linki po naciśnięciu dźwigni, natychmiastową i precyzyjną zmianę biegów. Cechy: Waga: 232 g Prędkości: 10 Kompatybilność: Dokładne uruchomienie RD (XX, XO 10) SRAM FD
Referencja: SR-00.7018.068.005

Opinia eksperta

Dźwignia zmiany biegów SRAM X0 Trigger do rowerów MTB doskonale nadaje się do zawodów, ponieważ zapewnia maksymalną precyzję i niezawodność, nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach i przy bardzo niskiej masie.

Opinia eksperta

Dźwignia zmiany biegów SRAM X0 Trigger do rowerów MTB doskonale nadaje się do zawodów, ponieważ zapewnia maksymalną precyzję i niezawodność, nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach i przy bardzo niskiej masie.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Na zwrot masz do 365 dni. Możesz dokonać tego w zakładce "Moje konto" i wystąpić o zwrot produktu. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.