Twój koszyk

- 34%
Technologie
Zrównoważony rozwój
Oszczędność wody
Zmniejszenie emisji CO2

Średnia czarna torba Vaude Tool

PVR 106,73 zł
70,23 zł
Oszczędzasz: 34%
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Technologie
Zrównoważony rozwój
Oszczędność wody
Zmniejszenie emisji CO2
Torba podsiodłowa Vaude Tool o średniej wydajności, wykonana z materiału certyfikowanego przez bluesign. Mocuje się go do siodełka za pomocą systemu Twist Adapter. W razie potrzeby pojemność można zwiększyć. Oferuje wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić zapasową dętkę, narzędzia, baton energetyczny, łyżki do opon, monety, a nawet pakowaną kamizelkę przeciwwiatrową. Charakterystyka Torba podsiodłowa Vaude Tool medium: - miech rozszerzający zwiększający pojemność - kieszeń wewnętrzna - mocowanie światła bezpieczeństwa - kieszeń główna zapinana na zamek błyskawiczny - elementy odblaskowe
Referencja: VU-11718-010

Wyróżniamy

Torba podsiodłowa Vaude do przechowywania wszystkiego, czego potrzebujesz: aparatu, dźwigni, paska energii i monet, które możesz zabrać do domu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu?Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Torba podsiodłowa Vaude do przechowywania wszystkiego, czego potrzebujesz: aparatu, dźwigni, paska energii i monet, które możesz zabrać do domu.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.