- 24%

Stojak rowerowy Abus WA 50

PVR 170,43 zł
129,48 zł
Oszczędzasz: 24%
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Podstawka Abus WA 50 umożliwia naprawę pojazdów jednośladowych w garażach, piwnicach, domach i na parkingach. WA 50 jest przeznaczony do montażu na ścianach i w połączeniu z innymi zaawansowanymi systemami antykradzieżowymi Abus gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo. Cechy: - Wymiary: 110 x 80 mm (pierścień)/38 x 38 mm (hak) - Waga: 870 g - Zastosowanie: pojazdy dwukołowe w garażach, piwnicach, domach i parkingach bez drzwi wejściowych. Przeznaczony do stosowania na ścianach w połączeniu z innymi zabezpieczeniami antywłamaniowymi firmy Abus Technologia i wyposażenie: - Mocny pierścień ścienny wykonany ze specjalnie hartowanej stali - Akcesoria montażowe w zestawie Informacje dodatkowe: - Po prawidłowym zamontowaniu, ponowny demontaż jest niezwykle trudny - Sposób użytkowania w wynajmowanych lokalach musi zostać wcześniej sprawdzony przez osobę, która będzie montować - WA 50 jest odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne i może być instalowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.
Referencja: AB-4003318042942

Wyróżniamy

Podpórka Abus WA 50 umożliwia bezpieczne trzymanie rowerów w garażach.

Wyróżniamy

Podpórka Abus WA 50 umożliwia bezpieczne trzymanie rowerów w garażach.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.