Twój koszyk

Sztanga olimpijska Singular WOD 20 kg pomarańczowa

1 230,34 zł
Kup ten produkt i zbierz 283 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Gryf olimpijski Singular WOD 20 kg stanowi podstawową część treningu funkcjonalnego, umożliwiając włączenie kluczowych ćwiczeń podnoszenia ciężarów, gdy chcesz zwiększyć masę mięśniową, siłę i wydatek energetyczny podczas treningu. Wykonany ze stali stopowej drążek olimpijski jest jednym z naszych sztandarowych produktów i został przetestowany pod kątem wytrzymywania ciężaru do 226 kg/kg, zginając się zgodnie z ruchem. W przeciwieństwie do konwencjonalnych prętów, jest on pokryty farbą cerakote, co zapewnia trwałe wykończenie. Dzięki kolorowej tabliczce łatwo rozróżnisz wagę sztabki. Posiada również bardzo szczegółowy napis na łożyskach. Powierzchnia chwytna ma średnicę 25 mm, co odpowiada standardom narzuconym przez Międzynarodową Federację Podnoszenia Ciężarów i posiada radełkowanie dociskowe, które umożliwia pewny, ale miękki chwyt. Kierownica ma matowe, twarde chromowane wykończenie, które czyni ją odporną na pot i wilgoć. Cechy: - Waga: 20 kg - Długość całkowita: 2200 mm - Długość obszaru załadunku: 415 mm - Średnica obszaru chwytu: 28 mm - Średnica obszaru załadunku: 50 mm - Maksymalny udźwig: 1000 funtów/453 kg - Materiał: stal stopowa - Wytrzymałość na rozciąganie: 160 000 PSI - Wykończenie: farba Cerakote - System łożysk z 4 igłami
Referencja: SWO-SW_MAF0305A070413N

Wyróżniamy

Stworzony, aby trwać.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Stworzony, aby trwać.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.