- 22%

Sztywna opona rowerowa Schwalbe Land Cruiser HS307 700x35C w kolorze czarnym

PVR 77,31 zł
60,68 zł
Oszczędzasz: 22%
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Opony rowerowe Schwalbe Land Cruiser HS307 dzięki diamentowemu bieżnikowi gwarantują spokojną jazdę na szosie i maksymalną przyczepność w każdym terenie. Nowa karkasa 50 TPI znacząco zwiększa ochronę przed przebiciem. Cechy: - Zastosowanie: hybrydowe, miejskie - Typ: komorowy - Rozmiar: 700x35C - ETRTO: 32-622 - TPI: 50 zwojów na cal - Ciśnienie: od 3 do 5,5 bara - Waga: 615 g
Referencja: SC-1402854201

Opinia eksperta

Opony rowerowe Schwalbe Land Cruiser HS307 łączą w sobie wysoką jakość i technologię wytrzymałości, która idealnie dopasowuje się do każdego rodzaju drogi.

Opinia eksperta

Opony rowerowe Schwalbe Land Cruiser HS307 łączą w sobie wysoką jakość i technologię wytrzymałości, która idealnie dopasowuje się do każdego rodzaju drogi.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Na zwrot masz do 365 dni. Możesz dokonać tego w zakładce "Moje konto" i wystąpić o zwrot produktu. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.