Twój koszyk

- 41%

Tarcza hamulcowa Shimano Deore XT MT800 Center Lock 203 mm

PVR 363,92 zł
216,43 zł
Oszczędzasz: 41%
Kup ten produkt i zbierz 49 punktów
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Tarcza hamulcowa Shimano Deore XT MT800 Center Lock 203 mm szybko odprowadza ciepło dzięki systemowi zarządzania ciepłem ICE TECHNOLOGIES FREEZA. Instalowanie i usuwanie napędów jest szybkie i łatwe dzięki konstrukcji Center Lock. Cechy: - Zastosowanie: MTB - Zaawansowana konstrukcja synchronizacji termicznej zmniejsza zmęczenie hamulca - Nowa konstrukcja tarczy hamulcowej wzmacnia odprowadzanie ciepła i zmniejsza zmęczenie - ICE TECHNOLOGIES FREEZA - Łatwy montaż tarczy hamulcowej za pomocą radełkowanego wspornika i pierścienia - Centralny zamek - Rozmiar tarczy: 203 mm Technologie: TECHNOLOGIE ICE w połączeniu z konstrukcją tarczy hamulcowej FREEZA szybko odprowadzają ciepło, zapewniając bardziej spójną skuteczność hamowania w ekstremalnych warunkach, wydłużając żywotność klocka hamulcowego oraz redukując hałas i zużycie hamulców.
Referencja: IRTMT800LJ

Wyróżniamy

Instalowanie i usuwanie napędów jest szybkie i łatwe dzięki konstrukcji Center Lock.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Instalowanie i usuwanie napędów jest szybkie i łatwe dzięki konstrukcji Center Lock.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.