Twój koszyk

- 43%

Tarcza hamulcowa Shimano EM600 Center Lock 180 mm

PVR 229,60 zł
129,77 zł
Oszczędzasz: 43%
Kup ten produkt i zbierz 29 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Tarcza hamulcowa Shimano EM600 Center Lock o średnicy 180 mm idealnie nadaje się do systemów wykrywania prędkości, które zapewniają stałą, mocną skuteczność hamowania na trudnych trasach do kolarstwa górskiego. Solidne i trwałe tarcze ICE TECHNOLOGIES znacznie zmniejszają gromadzenie się ciepła w układzie hamulcowym, zapewniając niezmiennie dobrą skuteczność hamowania, nawet na najbardziej stromych zjazdach. System mocowania Shimano CENTER LOCK sprawia, że montaż i demontaż tarcz hamulcowych jest szybki i łatwy dzięki konstrukcji szczelinowej i pierścienia blokującego. Cechy: - Przeznaczenie: MTB - Materiał tarczy hamulcowej: stal - Rozmiar tarczy: 180 mm - Rodzaj wsparcia: Center Lock Technologie: - Technologia lodowa: Przegrzanie, które może wystąpić w tarczy i klocku podczas hamowania na długich zjazdach, ma negatywny wpływ na skuteczność hamowania. Shimano zastosowało tarczę i okładzinę ICE TECHNOLOGIES, aby uzyskać technologię chłodzenia zapewniającą stałą wydajność. Powlekane ostrze tarczowe o 3-warstwowej strukturze warstwowej ze stali nierdzewnej, aluminium i stali nierdzewnej zapewnia lepszą wydajność promieniowania. Podobnie w podbieraczu zastosowano żebro radiacyjne. Dodatkowo powlekane ostrze tarczy i żebro chłodnicy zapewniają dłuższą żywotność klocka, mniejszy hałas, mniejsze przegrzanie i niewielką wagę.
Referencja: ERTEM600MI3C

Wyróżniamy

System mocowania CENTER LOCK firmy SHIMANO sprawia, że montaż i demontaż tarcz hamulcowych jest szybki i łatwy dzięki konstrukcji szczelinowej i pierścienia blokującego.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

System mocowania CENTER LOCK firmy SHIMANO sprawia, że montaż i demontaż tarcz hamulcowych jest szybki i łatwy dzięki konstrukcji szczelinowej i pierścienia blokującego.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.