Twój koszyk

- 34%
Technologie
Zrównoważony rozwój
Zmniejszenie emisji CO2
Oszczędność wody

Taśma szyta Mammut Gym Indicator Express 16.0 15 cm w kolorze szarym

PVR 26,00 zł
17,12 zł
Oszczędzasz: 34%
Kup ten produkt i zbierz 3 punktów
Najlepsza cena online
Ten produkt nie podlega zwrotowi
Zobacz więcej produktów z:
Technologie
Zrównoważony rozwój
Zmniejszenie emisji CO2
Oszczędność wody
Taśma szyta Mammut Gym Indicator Express 16,0 15 cm, przeznaczona do stosowania na ściankach wspinaczkowych, zawiera unikalną technologię wskaźników, która niezawodnie podkreśla wszelkie poważne uszkodzenia siatki. W przypadku uszkodzenia krytycznego wyświetlany jest czerwony rdzeń światłowodu, wyraźnie sygnalizujący konieczność wymiany elementu. Charakterystyka: Aktywność: Wspinaczka Główny materiał: 100% poliester Ekologia: bluesign *Ten artykuł nie przyjmuje zwrotów, z wyjątkiem przypadków, gdy produkt jest uszkodzony. Technologie: - bluesign Certyfikat bluesign idzie o krok dalej niż tylko oznakowanie ekologiczne. Ze względu na globalne podejście tej normy branżowej, wzięto pod uwagę nie tylko bezpieczeństwo konsumenta końcowego, ale także inne aspekty, w tym higienę pracy, emisję do wody i emisję do powietrza. Oprócz tych ważnych aspektów, zasada ochrony zasobów odgrywa główną rolę w certyfikacie bluesign. Niezależny certyfikat bluesign gwarantuje, że cały łańcuch produkcyjny zawiera wyłącznie komponenty i przechodzi wyłącznie przez procesy nieszkodliwe dla ludzi i środowiska.
Referencja: MM-2040-00752-7110-15

Wyróżniamy

Niektóre taśmy z systemem zabezpieczeń znacznie upraszczającym kontrolę bezpieczeństwa w ścianach wspinaczkowych.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Niektóre taśmy z systemem zabezpieczeń znacznie upraszczającym kontrolę bezpieczeństwa w ścianach wspinaczkowych.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!
Ze względów bezpieczeństwa i higieny nie ma możliwości zwrotu ani wymiany tego produktu.

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.