Twój koszyk

- 31%
Technologie
Zrównoważony rozwój
Zmniejszenie emisji CO2
Oszczędność wody

Taśma szyta Mammut Gym Indicator Express 16.0 50 cm szara

PVR 34,61 zł
24,01 zł
Oszczędzasz: 31%
Kup ten produkt i zbierz 5 punktów
Najlepsza cena online
Ten produkt nie podlega zwrotowi
Zobacz więcej produktów z:
Technologie
Zrównoważony rozwój
Zmniejszenie emisji CO2
Oszczędność wody
Taśma szyta Mammut Gym Indicator Express 16.0 o długości 50 cm, przeznaczona do użytku w salach wspinaczkowych, zawiera ekskluzywną technologię wskaźników, która niezawodnie podkreśla wszelkie poważne uszkodzenia siatki. W przypadku uszkodzenia krytycznego wyświetlany jest czerwony rdzeń światłowodu, wyraźnie sygnalizujący konieczność wymiany elementu. Cechy: Aktywność: Wspinaczka Główny materiał: 100% poliester Ekologia: bluesign * Ten artykuł nie przyjmuje zwrotów, z wyjątkiem przypadków, gdy produkt jest uszkodzony. Technologie: - bluesign Certyfikat bluesign wykracza poza bycie eko-etykietą. Ze względu na globalne podejście tej normy branżowej, wzięto pod uwagę nie tylko bezpieczeństwo konsumenta końcowego, ale także inne aspekty, w tym higienę pracy, emisję do wody i emisję do powietrza. Oprócz tych ważnych aspektów, zasada ochrony zasobów odgrywa ważną rolę w certyfikacie bluesign. Niezależny certyfikat bluesign gwarantuje, że cały łańcuch produkcyjny zawiera wyłącznie komponenty i przechodzi wyłącznie przez procesy, które są nieszkodliwe dla ludzi i środowiska.
Referencja: MM-2040-00752-7110-50

Wyróżniamy

Taśma z systemem bezpieczeństwa znacznie ułatwiająca kontrolę bezpieczeństwa w ścianach wspinaczkowych.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Taśma z systemem bezpieczeństwa znacznie ułatwiająca kontrolę bezpieczeństwa w ścianach wspinaczkowych.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!
Ze względów bezpieczeństwa i higieny nie ma możliwości zwrotu ani wymiany tego produktu.

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.