Termoshot NutriSport (20 butelek)

159,58 zł
Najlepsza cena online
Ten produkt nie podlega zwrotowi
Zobacz więcej produktów z:
NutriSport Thermoshot to nowa koncepcja „termogeniczna” w formie „Shotu”, skomponowana z ekstraktów roślinnych, które wykazują synergiczne działanie zwiększając termogenezę (wzrost temperatury ciała) i generują większe spalanie kalorii podczas wysiłku fizycznego w ciągu dnia. Praktyczny format pozwala na zabranie go w dowolnym czasie i miejscu, niezależnie od wykonywanej w ciągu dnia aktywności fizycznej, ponieważ dla jego skuteczności nie jest konieczne łączenie go z ćwiczeniami. - Formuła NutriSport Thermoshot: · Guarana: Stanowi naturalny zapas kofeiny o przedłużonym uwalnianiu, który poprzez stymulację centralnego układu nerwowego pozwala aktywować metabolizm tłuszczów. Razem z obecną kofeiną zwiększa termogenezę i spalanie kalorii. · N-Acetylo-L-Tyrozyna: Aminokwas działający na centralny układ nerwowy (prekursor neuroprzekaźników), a także na tarczycę (aktywujący metabolizm). · Citrus Aurantium: Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy o działaniu stymulującym dzięki zawartości synefryny, która działa synergicznie z kofeiną, zwiększając termogeniczne działanie produktu. · Orzech Kola: Ekstrakt z orzechów Kola o działaniu stymulującym dzięki zawartości naturalnej kofeiny. · Wierzba biała: Kora wierzby białej (Salix Alba) jest bogata w salicynę, która po wchłonięciu przez organizm wytwarza kwas salicylowy. Ma właściwości przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne, a ponadto wykazano, że w połączeniu z ekstraktami stymulującymi wzmacnia działanie termogeniczne. · Skrzyp: Ekstrakt o działaniu moczopędnym. · Witamina B6: Witamina niezbędna w metabolizmie energetycznym organizmu. · Chrom: Reguluje poziom glukozy we krwi, zapobiegając uczuciu apetytu. - Zalecenie NutriSport: Przyjmuj 1 Thermoshot rano i 1 FatBurner Shot przed wysiłkiem fizycznym, co zwiększy spożycie kalorii w ciągu dnia i pobudzi redukcję tkanki tłuszczowej.
Referencja: NU-8018

Opinia eksperta

NutriSport Thermoshot spala kalorie w dowolnym momencie dzięki podwyższonej temperaturze ciała.

Opinia eksperta

NutriSport Thermoshot spala kalorie w dowolnym momencie dzięki podwyższonej temperaturze ciała.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!
Ze względów bezpieczeństwa i higieny nie ma możliwości zwrotu ani wymiany tego produktu.

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Na zwrot masz do 365 dni. Możesz dokonać tego w zakładce "Moje konto" i wystąpić o zwrot produktu. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.