Twój koszyk

Technologie
Zrównoważony rozwój
Zmniejszenie emisji CO2
Oszczędność wody

Torba Mammut Xeron w kolorze czarnym

304,31 zł
Kup ten produkt i zbierz 70 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Technologie
Zrównoważony rozwój
Zmniejszenie emisji CO2
Oszczędność wody
Torba Mammut Xeron to praktyczna torba na ramię zaprojektowana w hołdzie dziedzictwu Mammut. Rycina z 1862 r. przypomina o roku założenia Mammuta, podszewce ryciny górskiego krajobrazu. Mini Biner Mammut reprezentuje związek ze wspinaczką, a pomarańczowe detale odzwierciedlają skupienie marki na środowiskach alpejskich: bezpieczeństwo przede wszystkim! Cechy: - Aktywność: Lifestyle - Wymiary: 140 x 360 x 260 mm - Ekologia: bluesign, PFC Free DWR - Profil: uniseks - Waga: 520 g Dane techniczne: - Wygodne paski na ramiona, anatomicznie ukształtowane, miękko wyściełane i z możliwością regulacji długości - Butelka uchwyt z boku - Mammut Mini Biner w zestawie - Kieszeń na zamek z klipsem na klucze - Zintegrowana kieszeń na laptopa 35x25 cm na laptopy do 15" Technologie: - bluesign Certyfikat bluesign idzie o krok dalej niż bycie eko-znakiem. Ze względu na globalne podejście W tej normie branżowej wzięto pod uwagę nie tylko bezpieczeństwo konsumenta końcowego, ale także inne aspekty, w tym zdrowie w miejscu pracy, emisje do wody i emisje do powietrza. Oprócz tych ważnych aspektów, główną rolę odgrywa zasada ochrony zasobów w ramach certyfikatu bluesign Niezależny certyfikat bluesign gwarantuje, że cały łańcuch produkcyjny zawiera wyłącznie komponenty i przechodzi wyłącznie przez procesy nieszkodliwe dla ludzi i środowiska. - DWR wolne od PFC Związki perfluorowane (PFC) praktycznie nie ulegają biodegradacji. Mammut postawił sobie za cel strategiczny wycofanie wszystkich produktów zawierających PFC i zastąpienie ich innymi, wysokowydajnymi alternatywami.
Referencja: MM-2810-00170-0001

Wyróżniamy

Torba Xeron Messenger posiada wiele funkcji przydatnych na co dzień.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Torba Xeron Messenger posiada wiele funkcji przydatnych na co dzień.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.