Twój koszyk

Zrównoważony rozwój
Materiały z recyklingu

Torba na kredę Mammut Gym Basic czarna

PVR 73,66 zł
64,78 zł
Oszczędzasz: 12%
Kup ten produkt i zbierz 14 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Zrównoważony rozwój
Materiały z recyklingu
Torba na kredę Mammut Gym Basic ma dyskretny wygląd, który wprowadza w błąd. Dzięki zewnętrznej powłoce wykonanej z wysokiej jakości poliestru pochodzącego z recyklingu, Gym Basic ma wszystko, czego potrzebuje torba na kredę: otwór utrzymujący kształt, pyłoszczelne zamknięcie i grubą polarową podszewkę. Wyjątkowo lekki pas z regulowanym sznurkiem zapewnia bezpieczne dopasowanie. Cechy: - Aktywność: Wspinaczka - Uchwyt na szczotkę - Wysokiej jakości pyłoszczelne zamknięcie na sznurek - Wysokiej jakości polarowa wyściółka redukująca kurz i równomiernie rozprowadzająca kredę w dłoni - Otwór utrzymujący kształt - Lekki pas biodrowy z regulowaną długością dla idealnego dopasowania - Materiał główny: 100% poliamid - Ekologia: Fair Wear, Recycled Technologie: - Fair Wear Mammut stara się zapewnić uczciwe i bezpieczne warunki pracy we wszystkich fabrykach wytwarzających swoje produkty. Aby systematycznie poprawiać warunki pracy w całym łańcuchu dostaw, Mammut jako pierwsza marka outdoorowa dołączyła do Fundacji Fair Wear.
Referencja: MM-2050-00320-0001

Wyróżniamy

Klasyczna torba na kredę, która oferuje doskonały stosunek jakości do ceny.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Klasyczna torba na kredę, która oferuje doskonały stosunek jakości do ceny.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.