Twój koszyk

Torby podsiodłowe i na kierownicę

387 produktówSortuj:Najbardziej popularneCena rosnącoCena malejąco
387 produktów

Chcesz wiedzieć więcej o torbach podsiodłowych?

Torby pod siodełko do rowerów górskich i szosowych są niezbędne na długich dystansach. Podczas długich przejażdżek mogą pojawić się problemy, takie jak przebita opona, które można łatwo rozwiązać za pomocą narzędzi rowerowych. Dzięki tym torbom podsiodłowym możesz przewozić wszystko, czego potrzebujesz w nagłych wypadkach.

W kolarstwie może przydarzyć się wiele rzeczy, które mogą okazać się sporym problemem. Trzeba być przewidującym w każdej sytuacji, ponieważ nie możesz utknąć na środku trasy górskiej lub drogi bez możliwości szybkiej pomocy.

Oprócz części rowerowych, które mogą pomóc rozwiązać wiele nagłych problemów, ważne jest, aby zabrać ze sobą jedzenie i picie, by w ten sposób odzyskać energię, którą tracisz podczas jazdy na rowerze. Te artykuły spożywcze można nosić w kieszeniach koszulki rowerowej lub w plecaku, ale jeśli chcesz, możesz również użyć torby podsiodłowej do przenoszenia wszystkiego, czego potrzebujesz.

Torby podsiodłowe są bardzo bezpieczne, są mocno przymocowane do siodełka roweru za pomocą rzepów lub pasków i mają bardzo mocne zamki błyskawiczne. W ten sposób masz pewność, że wszystko, co włożysz do torby, wytrzyma wszelkiego rodzaju wstrząsy i ruchy. Możesz jechać spokojnie wiedząc, że to, co nosisz w torbie, nie wypadnie podczas jazdy.

Marki Torby podsiodłowe i na kierownicę, które mogą cię zainteresować:
40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.