Transport sprzętu Outdoor

108 produktówSortuj:Najbardziej popularneCena rosnącoCena malejąco
108 produktów

Chcesz wiedzieć więcej o transporcie sprzętu outdoor?

Do uprawiania sportów na świeżym powietrzu wymagających użycia materiałów wielkogabarytowych istnieją przyrządy ułatwiające ich transport. Na stronie transport sprzętu outdoor znajdziesz sprzęt do transportu desek, nart, kajaków i rowerów, a także boxy dachowe i bagażowe, zestawy montażowe do belek i inne akcesoria, które sprawią, że Twoja podróż będzie tak bezpieczna i relaksująca, jak to tylko możliwe.

Bagażniki na deski umożliwiają bezpieczny transport desek surfingowych i windsurfingowych w samochodzie. W przypadku sportów zimowych, takich jak jazda na nartach i snowboardzie, bagażnik na narty jest idealnym akcesorium do samochodu.

Bagażniki na kajaki to najłatwiejszy i najwygodniejszy sposób na transport kanoe, kajaków i małych łodzi samochodem.

Bagażniki rowerowe to bagażniki, które służą do przewożenia rowerów tam i z powrotem samochodem. Najpopularniejszymi bagażnikami rowerowymi są bagażniki dachowe, ponieważ można je łatwo zamontować za pomocą belek dachowych. Są wygodne podczas wsiadania do samochodu, ponieważ w przeciwieństwie do innych uchwytów, można bez problemu otworzyć bagażnik. Aby zamontować bagażnik dachowy, należy posiadać bagażnik dachowy i zestaw montażowy do bagażnika dachowego , które pasują do danego modelu samochodu.

Boxy dachowe i bagażowe zostały zaprojektowane z myślą o rozwiązaniu problemów z przestrzenią podczas podróży z nieporęcznym bagażem, takim jak rowery lub sprzęt potrzebny na wakacje.

Uchwyty, belki i akcesoria umożliwiają bezpieczny montaż bagażnika rowerowego, uchwytu na narty lub przenośnego bagażnika na dachu samochodu. Jest to idealne rozwiązanie w podróży z dużą ilością bagażu lub po prostu do wygodnego przewożenia rowerów.


Marki Transport sprzętu Outdoor, które mogą cię zainteresować:

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.