Trener równowagi Bosu niebieski

PVR 1 157,70 zł
1 010,86 zł
Oszczędzasz: 13%
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Bosu Balance Trainer to stabilna półkula ze względu na płaską podstawę, która umożliwia wszechstronny trening poprawiający równowagę, stabilność tułowia i propriocepcję. Wykonany jest z materiału niezawierającego lateksu i przeznaczony do podtrzymywania osób o wadze do 140 kg. Z Balance Trainerem możesz pracować z górną częścią bańki, siedząc, stojąc, klęcząc lub skacząc. Z bańką do góry nogami, na szczycie platformy, możesz wykonywać pompki i pozostać na górze, wykonując zaawansowane ćwiczenia równowagi. Każde ćwiczenie na podłodze można ćwiczyć na urządzeniu Balance Trainer, co czyni je trudniejszym, przyjemniejszym i skuteczniejszym. Charakterystyka: - Profesjonalny model - Zawiera instrukcję obsługi (w języku angielskim) i miejsce na stopy - Wymiary: ø 65 cm Balance Trainer to najwyższy poziom treningu funkcjonalnego. To jak duża piłka fitness przecięta na pół, z jednej części stabilna, a druga niestabilna. To sprawia, że jest to wszechstronny produkt, który może być używany od treningu cardio po rehabilitację, jogę, pilates itp. Z częścią skierowaną do góry możesz się na nią wspinać, robić przysiady, siadać lub po prostu używać jej jako stepu do aerobiku. Różnica polega na tym, że twoje ciało musi stale się kurczyć, aby zachować równowagę. To nie tylko pomaga spalić więcej kalorii, ale także poprawia koordynację i równowagę. Po odwróceniu Balance Trainer możesz używać go jako ławki, robić pompki lub po prostu ćwiczyć równowagę. Balance Trainer dodaje funkcjonalność do każdego treningu. Balance Trainer wzmacnia centralne mięśnie twojego ciała, te, które znajdują się wokół brzucha i pleców, pomagając ci nie tylko zyskać siłę, ale także napięcie mięśniowe i koordynację całego ciała. Praktycznie każde ćwiczenie, które wykonujesz na podłodze, możesz wykonać na urządzeniu Balance Trainer, co czyni je bardziej motywującym, zabawnym i skutecznym.
Referencja: AF-ST01100

Opinia eksperta

To idealna niestabilna baza do pracy nad ćwiczeniami siłowymi, równoważnymi i koordynacyjnymi całego ciała, w szczególności obręczy biodrowej i mięśni głębokich brzucha. Spróbuj, a staniesz się super silny.

Opinia eksperta

To idealna niestabilna baza do pracy nad ćwiczeniami siłowymi, równoważnymi i koordynacyjnymi całego ciała, w szczególności obręczy biodrowej i mięśni głębokich brzucha. Spróbuj, a staniesz się super silny.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.