Twój koszyk

Trening funkcjonalny

129 produktówSortuj:Najbardziej popularneCena rosnącoCena malejąco
129 produktów

Chcesz wiedzieć więcej o treningu Bosu, TRX lub Flowin?

Bosu to najlepsze urządzenie do treningu funkcjonalnego. Przypomina dużą piłkę do fitnessu przeciętą na pół z jedną stabilną i jedną niestabilną częścią. Dzięki temu jest to wszechstronny produkt, który może być używany do wszystkiego, od treningu cardio po rehabilitację, jogę, pilates itp. Dzięki części skierowanej do góry można na nim stać, robić przysiady lub po prostu używać go jako stopnia do aerobiku. Różnica polega na tym, że ciało musi stale się naprężać, aby utrzymać równowagę. Pomaga to nie tylko spalić więcej kalorii, ale także poprawia koordynację i równowagę. Jeśli odwrócisz Bosu do góry nogami, możesz użyć go jako ławki, robić pompki lub po prostu ćwiczyć równowagę.

Bosu wzmacnia mięśnie rdzenia ciała, te zlokalizowane wokół brzucha i pleców, pomagając nie tylko zwiększyć siłę, ale także napięcie mięśni i koordynację całego ciała.

TRX to niedrogi, przenośny system treningowy, który oferuje większą funkcjonalność niż wiele innych drogich urządzeń fitness. Jego kompaktowa konstrukcja pozwala na korzystanie z niego niemal wszędzie: w każdym obiekcie sportowym, w domu, a nawet w pokoju hotelowym podczas podróży.

Ponieważ opór można dostosować w dowolnym momencie, dostosowując pozycję ciała, trening w podwieszeniu jest bezpieczny i skuteczny dla osób na wszystkich poziomach sprawności. Techniki treningu w podwieszeniu mają na celu celowe przesunięcie środka ciężkości, co aktywuje mięśnie brzucha podczas każdego ćwiczenia.

Flowin to proste, ale skuteczne narzędzie do fitnessu, składające się z maty i podkładek, które umożliwiają trening tarcia, w którym różne grupy mięśni pracują w zależności od pozycji i używanej podkładki.

Marki Trening funkcjonalny, które mogą cię zainteresować:
40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.