Trening siłowy Fitness

658 produktówSortuj:Najbardziej popularneCena rosnącoCena malejąco
658 produktów

Chcesz wiedzieć więcej o treningu siłowym fitness?

Trening siłowy fitness może być wykonywany przy użyciu szerokiej gamy ciężarów i sprzętu w różnych cenach. Najbardziej znane i najszerzej dostępne w domu są typowe ciężarki lub hantle , za pomocą których można wykonywać szeroką gamę ćwiczeń dla mięśni zwłaszcza górnej części ciała. Podobnie można korzystać z kettlebell , które są specjalnymi ciężarkami z małym uchwytem do wykonywania różnorodnych i bardzo kompletnych ćwiczeń.

Jeśli jednak wolisz ćwiczyć mięśnie nóg i pośladków, zalecamy zapoznanie się z poniższym linkiem do stepperów, dzięki którym możesz wykonywać ciekawe i zachęcające do ruchu ćwiczenia oglądając serial lub słuchając dobrej muzyki.

Innymi opcjami pozwalającymi na wzmocnienie mięśni konkretnych partii ciała są maszyny fitness lub platformy wibracyjne. Dzięki tym platformom możesz wykonywać różne ćwiczenia, aby ujędrnić całe ciało. Możesz robić pompki, przysiady lub po prostu stać na platformie podczas oglądania ulubionego programu.

Wreszcie, jeśli chcesz ćwiczyć na tarasie lub w ogrodzie, nie ma nic lepszego niż klatki i drążki treningowe, za pomocą których można wykonywać różne ćwiczenia z wykorzystaniem własnej masy ciała.


Marki Trening siłowy Fitness, które mogą cię zainteresować:

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.