Trening ujędrniający

239 produktówSortuj:Najbardziej popularneCena rosnącoCena malejąco
239 produktów

Chcesz wiedzieć więcej o ściskaczach, taśmach, obręczach i linach?

Elastyczne taśmy, obręcze lub ściskacze to dobry sposób na trening oporu, siły, a nawet mocy dowolnego mięśnia w ciele w nieurazowy, prosty i przenośny sposób. Ponieważ zajmują bardzo mało miejsca i można je nosić w torbie lub plecaku, umożliwiają łatwe wykonywanie wielu ćwiczeń w dowolnym miejscu.

Elastyczne ściskacze, taśmy lub obręcze są oznaczone różnymi kolorami w zależności od ich oporu, co ułatwia wybór według wykonywanych ćwiczeń oraz naszego poziomu i doświadczenia. Wraz z poprawą naszej kondycji fizycznej, powinniśmy następnie wybierać te taśmy, których opór jest większy.

Zarówno taśmy elastyczne, obręcze jak i ściskacze wymagają minimalnej konserwacji, by zachować ich trwałość jak najdłużej. Po użyciu zaleca się ich wyczyszczenie i usunięcie brudu i potu. Zaleca się okresowe nakładanie talku, aby zapobiec pogorszeniu stanu.

Ważne jest, aby sprzęt elastyczny używany do ćwiczeń nie był pęknięty, wysuszony lub przebity, ponieważ jeśli taśma, obręcz lub napinacz pękną podczas ćwiczeń, może to spowodować obrażenia.


Marki Trening ujędrniający, które mogą cię zainteresować:

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.