Tuba uszczelniająca Vredestein do pokrywy 500ml.

PVR 85,11 zł
76,36 zł
Oszczędzasz: 10%
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Tubka z uszczelniaczem Vredestein do pokrywy 500ml. co zmniejsza ryzyko przekłuć niemal do zera. Działa zarówno zapobiegawczo, jak i w przypadku faktycznego przebicia aparatu. Uszczelniacz do opon można stosować w oponach Tubeless Ready, aby zapewnić optymalne rezultaty. Nadaje się również do opon UST Tubeless. Zalety uszczelniacza do opon Vredestein: - Mniejsze ryzyko przebicia - Mniejsze ryzyko przyszczypnięcia lub „pierścienia” (przebicia powstałego w wyniku zaczepienia dętki pomiędzy oponą a felgą) - Niższa waga w porównaniu do konwencjonalnych opon z oponami dętkowymi i systemowymi UST Tubeless - Niższy opór toczenia: Tarcie pomiędzy dętką a oponą ma negatywny wpływ na opór toczenia. Można to zneutralizować poprzez połączenie uszczelniacza do opon Vredestein i opon przystosowanych do zastosowania bezdętkowego Tubeless Ready - Zwiększona przyczepność/przyczepność: ponieważ możliwa jest jazda przy obniżonym ciśnieniu w oponach, przyczepność jest lepsza - Opona łatwiej dopasowuje się do kształtu przeszkód Uszczelniacz do opon Vredestein działa jak zapobiegawcza ochrona przed przebiciami poprzez wysychanie w przypadku kontaktu z nieszczelnością powietrza. Dzięki zastrzeżonym żywicom uszczelniacza wypełniacz pozostaje na miejscu i tworzy trwałe uszczelnienie w komorze. A wszystko to w ciągu zaledwie jednej dziesiątej sekundy, bez świadomości rowerzysty.
Referencja: VR-2004325000

Wyróżniamy

Uszczelniacz do opon Vredestein został opracowany we współpracy ze sponsorowanymi przez firmę Vredestein zespołami MTB, takimi jak zespół Rabobank-Giant Offroad.

Wyróżniamy

Uszczelniacz do opon Vredestein został opracowany we współpracy ze sponsorowanymi przez firmę Vredestein zespołami MTB, takimi jak zespół Rabobank-Giant Offroad.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.