Twój koszyk

Tyczki Leki Black Series Carbon black (para)

PVR 735,37 zł
622,47 zł
Oszczędzasz: 15%
Kup ten produkt i zbierz 143 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Kijki Leki Black Series Carbon wyposażone są w nowo opracowany przez markę uchwyt Aergon Air, którego powierzchnia styku wykonana jest z prawdziwego korka. Chwyt został udoskonalony w każdym szczególe i zoptymalizowany pod kątem komfortu i kontroli. Specjalna technologia wgłębień umożliwia połączenie lekkiej konstrukcji i dużych powierzchni podparcia, które spełniają wszystkie wymagania ergonomiczne dłoni. W pełni gumowany pasek tylny Aergon Air zapewnia maksymalną przyczepność i kontrolę podczas zjazdów. Nachylony kąt pomaga nadgarstkowi optymalnie prowadzić i ustawiać kij, co znacznie przyczynia się do bezpieczeństwa w górach. Cechy: - Wbudowany uchwyt Aergon Air - Regulowany pasek ze zwalniaczem bezpieczeństwa, ultralekki, bardzo oddychający i zapewniający maksymalny komfort - Przedłużenie rączki ułatwiające chwyt na stromym terenie lub trawersach - Materiał rury: aluminium HTS (wałek poddany obróbce cieplnej) 6,5 i PRC (Performance Racing Carbon) 1000 carbon - Speed Lock 2 Plus: certyfikowany przez TÜV Süd system regulacji współpracuje z zewnętrznym zaciskiem, który umożliwia łatwą regulację i zapewnia maksymalną siłę zacisku - Blade: Trekking plate 2.0 - Segmenty: 3 - Średnica segmentu: 16/14/12 mm - Rozmiar: 100 - 135 cm - Waga: 265 g
Referencja: LEK-65221601

Wyróżniamy

Podczas następnej górskiej wycieczki możesz w pełni polegać na ekskluzywnym zestawie Black Series Carbon jako trzyczęściowym zestawie.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Podczas następnej górskiej wycieczki możesz w pełni polegać na ekskluzywnym zestawie Black Series Carbon jako trzyczęściowym zestawie.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.