Twój koszyk

- 33%

Tylna lampka Sigma Buster RL150

PVR 129,56 zł
86,30 zł
Oszczędzasz: 33%
Kup ten produkt i zbierz 19 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Tylne światło Sigma Buster RL150 nie tylko zapewnia dobrą widoczność w nocy, ale jest również wystarczająco jasne na jednodniowe wycieczki. Przyniesie to korzyści przede wszystkim częstym kierowcom, takim jak osoby dojeżdżające do pracy i sportowcy. Praktyczna funkcja, szczególnie na dłuższe wycieczki. Dzięki złączu USB-C tylne światło można naładować w zaledwie 2 godziny. Cechy: - 150 lumenów zapewnia widoczność z 1500m - Dodatkowe bezpieczeństwo podczas codziennej jazdy dzięki dziennej lampie błyskowej - Wiązka szerokokątna (240º), dobrze widoczna również z boku - Żywotność baterii (godziny): 12 - Możliwość ponownego ładowania: tak - Czas ładowania (godzina): 2 - Lumen: 150 - Stan baterii: Tak - Wymagane narzędzia: Nie - Waga: około 29 g - Certyfikaty i aprobaty: IPX4 - Tryby światła: 5 - Regulowane mocowanie: Tak - Odpowiedni typ rowerów: Gravel rower, MTB, rower szosowy - Automatyczne włączanie/wyłączanie: ręczne
Referencja: SG-59286

Wyróżniamy

Dzięki złączu USB-C tylne światło można naładować w zaledwie 2 godziny.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Dzięki złączu USB-C tylne światło można naładować w zaledwie 2 godziny.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.