Twój koszyk

Tylne krzesło dziecięce Hamax Siesta, szaro-pomarańczowe

PVR 491,87 zł
444,99 zł
Oszczędzasz: 10%
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Tylne nosidełko Hamax Siesta zapewnia bezpieczeństwo kręgosłupa dziecka i chroni go przez cały czas dzięki zawieszonemu wspornikowi mocującemu, który amortyzuje wszelkie uderzenia. Funkcja podpórki Hamax Plus Siesta umożliwia odchylenie fotelika rowerowego dziecka do tyłu (maks. 20°), aby zapewnić komfortowy wypoczynek. Jeśli użyjesz również poduszki pod szyję Hamax, głowa Twojego dziecka będzie zawsze w tej samej pozycji. Dodatkowa klamra regulacyjna na klatce piersiowej jeszcze bardziej ułatwia zabezpieczenie dziecka jedną ręką, podczas gdy rowerek trzyma się drugą ręką. Klamra piersiowa zapobiega również kolizjom z kaskiem podczas wkładania i wyjmowania dziecka z fotelika. Hamax zawsze zaleca noszenie kasku dla najmłodszych podczas korzystania z któregokolwiek z fotelików. Cechy: - Regulowana pozycja: odpoczynek/spanie (20°) - Blokowane oparcie - Ergonomiczna pozycja siedząca - 3-punktowe pasy bezpieczeństwa z dodatkowym podparciem klatki piersiowej w celu bezpiecznego i praktycznego zabezpieczenia dziecka w foteliku - Klamry pasów nie otwierane przez samo dziecko - Bezpieczne i łatwe w montażu - Możliwość montażu na rowerze z bagażnikiem lub bez - Dla dzieci powyżej 9 miesiąca życia i wadze do 22 kg - Pasy bezpieczeństwa i regulowane podnóżki - Podwieszany wspornik mocujący gwarantuje doskonałą amortyzację - Pasuje do rur ramy 28-40 mm (okrągłych) - System mocowania nie może zaplątać się w kable w obszarze mocowania
Referencja: AX-2122504400

Wyróżniamy

Hamax opracowuje foteliki dziecięce najwyższej jakości, które pozwolą rodzicom bez obaw pedałować z dziećmi. Fotelik przeznaczony jest do przewożenia dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat na tylnej części roweru, w wygodny i całkowicie bezpieczny sposób. Fotelik jest również odchylany, co pozwala dziecku odpocząć podczas podróży.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu?Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Hamax opracowuje foteliki dziecięce najwyższej jakości, które pozwolą rodzicom bez obaw pedałować z dziećmi. Fotelik przeznaczony jest do przewożenia dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat na tylnej części roweru, w wygodny i całkowicie bezpieczny sposób. Fotelik jest również odchylany, co pozwala dziecku odpocząć podczas podróży.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.