Uchwyt CO2 firmy Zéfal

30,02 zł
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Uchwyt na naboje Zéfal CO2 Holder do uniwersalnej ramy. Umieszcza się go z tyłu siodełka lub na ramie. Zaprojektowany do przenoszenia 2 gwintowanych nabojów 16g i 1 pompy CO2. Działa ze wszystkimi średnicami, a gumowa podpórka zapewnia dobrą przyczepność. Nie drapie. Przydatny w rowerach MTB, szosowych i rekreacyjnych. Cechy Uchwyt CO2 Zéfal: - Mocowanie: uniwersalne z tyłu siodełka lub ramy na: 2 naboje 16 gr. z gwintem i 1 pompą CO2 (na przykład nasza EZ Control) - Materiał: guma - Waga: 15 gr.
Referencja: ZE-36296

Opinia eksperta

Praktyczny uchwyt na naboje Zéfal umożliwiający bezpieczne przenoszenie nabojów CO2 i niezauważenie, że je nosisz.

Opinia eksperta

Praktyczny uchwyt na naboje Zéfal umożliwiający bezpieczne przenoszenie nabojów CO2 i niezauważenie, że je nosisz.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Na zwrot masz do 365 dni. Możesz dokonać tego w zakładce "Moje konto" i wystąpić o zwrot produktu. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.