Twój koszyk

Technologie
Zrównoważony rozwój
Zmniejszenie emisji CO2
Oszczędność wody

Uprząż Mammut Togir 2.0 3 w kolorze niebieskim

PVR 389,96 zł
342,09 zł
Oszczędzasz: 12%
Kup ten produkt i zbierz 78 punktów

Rozmiar

Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
Ten produkt nie podlega zwrotowi
Zobacz więcej produktów z:
Technologie
Zrównoważony rozwój
Zmniejszenie emisji CO2
Oszczędność wody
Uprząż Mammut Togir 2.0 3 Slide ma te same sprawdzone funkcje bezpieczeństwa z szeregiem ulepszeń zapewniających większy komfort i trwałość. Nowa konstrukcja pasa biodrowego i dzielona taśma optymalizują rozkład ciężaru w przypadku upadku lub siedzenia w uprzęży z pełnym ciężarem. Wyjątkowo płaska i lekka konstrukcja maksymalizuje swobodę ruchów. Cztery duże, solidne, wszyte pętle zapewniają wiele możliwości mocowania sprzętu wspinaczkowego, w tym dwa karabinki lodowe do wspinaczki lodowej i mieszanej. Cechy: Aktywność: Wspinaczka Certyfikacja: CE EN 12277 typ C, UIAA Ekologia: etyczna produkcja, certyfikat Bluesign, uczciwe zużycie Profil: męski Waga: 377 g * Ten przedmiot nie przyjmuje zwrotów, chyba że produkt jest uszkodzony . Technologie: - bluesign Niezależny certyfikat bluesign gwarantuje, że cały łańcuch produkcyjny zawiera wyłącznie komponenty i przechodzi wyłącznie przez procesy nieszkodliwe dla ludzi i środowiska. Oznacza to, że uwzględnia nie tylko bezpieczeństwo konsumenta końcowego, ale także zdrowie zawodowe, emisję do wody i emisję do powietrza. Zasada ochrony zasobów odgrywa bardzo ważną rolę w certyfikacie bluesign. - Fair Wear Mammut stara się zapewnić uczciwe i bezpieczne warunki pracy we wszystkich fabrykach wytwarzających jego produkty. Aby systematycznie poprawiać warunki pracy w całym łańcuchu dostaw, Mammut jako pierwsza marka outdoorowa dołączyła do Fundacji Fair Wear.
Referencja: MM-2020-01050-5118

Wyróżniamy

Nogawki można łatwo dopasować, aby idealnie dopasować je do nóg w każdej sytuacji, niezależnie od rodzaju odzieży, którą nosisz i pory roku.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Nogawki można łatwo dopasować, aby idealnie dopasować je do nóg w każdej sytuacji, niezależnie od rodzaju odzieży, którą nosisz i pory roku.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!
Ze względów bezpieczeństwa i higieny nie ma możliwości zwrotu ani wymiany tego produktu.

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.