Waga diagnostyczna Beurer BG 21

PVR 170,22 zł
139,72 zł
Oszczędzasz: 18%
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Szklana waga diagnostyczna Beurer BG 21, która mierzy wagę i wyświetla procent tłuszczu, wody w organizmie, procent mięśni, masę kostną i wskaźnik metabolizmu. Cechy wagi diagnostycznej Beurer BG 21: - Pomiar masy ciała z obliczeniem BMI - Duży dwuwierszowy ekran LCD - Wysokość ekranu 2,5 cm. - Pomiar 100 gr. do 180 kg. - System ważenia w kg, funtach lub st. kamieniach. - Automatyczne wyłączanie - Pamięć dla 10 osób - 5-stopniowy regulator dla sportowców - Szkło bezpieczne (30 x 31,5 x 2,5 cm.) - 2 baterie (CR2032) w zestawie Miernik: - Wskazanie masy - Wskazanie masy kostnej: 100 gr. - Wskazanie proporcji mięśni: 0,1% - Wskazanie wody w organizmie: 0,1% - Wskazanie tkanki tłuszczowej: 0,1% - Wskaźnik kalorii AMR/BMR
Referencja: BR-BG-21

Opinia eksperta

Waga firmy Beurer, która w prosty i skuteczny sposób pozwala na kontrolowane monitorowanie całego ciała.

Opinia eksperta

Waga firmy Beurer, która w prosty i skuteczny sposób pozwala na kontrolowane monitorowanie całego ciała.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.