Twój koszyk

Wałek do masażu Singular WOD Foam 78 cm czarny

268,24 zł
Kup ten produkt i zbierz 62 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Wałek masujący Singular WOD Foam 78 cm został specjalnie zaprojektowany, aby imitować nacisk kciuka w celu rozbicia splątanych włókien mięśniowych i zmniejszenia napięcia mięśni. O wiele bardziej agresywny niż konwencjonalny wałek piankowy, mini wałek piankowy Singular WOD jest w stanie wniknąć głęboko w powięź mięśniową, aby dotrzeć do najtrudniejszych punktów aktywacji. Dodatkowo jest łatwy w transporcie dzięki swoim rozmiarom dostosowanym do większości plecaków treningowych. Wałek piankowy do samodzielnego masażu Singular WOD szczególnie polecany jest na rozgrzewkę, przed treningiem lub tuż po nim, w celu zwiększenia przepływu krwi i rozluźnienia mięśni. Automasaż lub rozluźnienie mięśniowo-powięziowe jest niezbędne dla optymalnej regeneracji, ponieważ poprawia przepływ krwi w organizmie i elastyczność tkanek. Cechy: - Waga: 1,6 kg - Wysokość: 78 cm - Średnica: 150 mm - Materiał: pianka EVA o wysokiej intensywności
Referencja: SWO-SW_MAF0301A180400N

Wyróżniamy

Polecany do stosowania podczas rozgrzewki, przed treningiem lub bezpośrednio po nim, w celu zwiększenia przepływu krwi i rozluźnienia mięśni.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Polecany do stosowania podczas rozgrzewki, przed treningiem lub bezpośrednio po nim, w celu zwiększenia przepływu krwi i rozluźnienia mięśni.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.