Twój koszyk

Wałek Magene T100

PVR 1 675,16 zł
1 410,80 zł
Oszczędzasz: 16%
Kup ten produkt i zbierz 325 punktów
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Trenażer Magene T100 to nowy typ półinteligentnego trenażera z wbudowanym miernikiem mocy. Kompatybilny ze Zwift i innymi aplikacjami do jazdy na rowerze stacjonarnym. Jest to ekonomiczny wałek z napędem bezpośrednim i składaną konstrukcją oszczędzającą miejsce, łatwy do przechowywania zarówno w domu, jak i w sklepie. Cechy: - Dokładność mocy: ± 3% - Maksymalna moc: 500 W przy 60 km/HCan - Symuluje maksymalne nachylenie: 2% przy 70 kg - Poziom hałasu na kierownicy: 60 dB - Wspomaganie mocy: racemizacja, kompensacja temperatury - Interfejs bezprzewodowy: Bluetooth ANT+ - Waga : 15 kg - Rozmiar: Rozwiń 600*490*450 mm - Składany 470*467*354 mm - Kompatybilny z kołem zamachowym: standardowa podstawa SHIMANO SRAM, kompatybilna z prędkościami 8-11 - Kompatybilność: 130 mm, szybkozamykacz 135 mm, 12*142 mm, 12*148 mm rama osi beczkowej
Referencja: MGN-P407X0000000

Wyróżniamy

Kompatybilny ze Zwift i innymi aplikacjami do jazdy na rowerze stacjonarnym.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Kompatybilny ze Zwift i innymi aplikacjami do jazdy na rowerze stacjonarnym.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.