Twój koszyk

- 36%

Wciskane miseczki suportu Shimano BB92

PVR 236,01 zł
150,00 zł
Oszczędzasz: 36%
Kup ten produkt i zbierz 34 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Shimano BB92 Miseczki suportu szosowego ciśnieniowego, które integrują łożyska umieszczone na zewnątrz, co zapewnia lepszy rozkład ciężaru i większą stabilność. Suport ma mniejsze łożyska niż obecny model, a co za tym idzie, mniejszą wagę. Zawiera również nowe, ulepszone uszczelnienie, które gwarantuje o 50% mniejsze tarcie. Dostępne do zastosowań konwencjonalnych i typu Press-Fit. -Technologie Wciskane miseczki suportu Shimano BB92: Wciskane: Wciskany wspornik dolny jest podtrzymywany przez szerokie łożyska, ustawione zgodnie z technologiami HOLLOWTECH II, aby zapewnić wysoce wydajne przenoszenie mocy.
Referencja: ISMBB9241B

Wyróżniamy

W Shimano nadal doskonalą podstawowe osiągi i zaawansowane funkcje komponentów, rozumiejąc rower jako zintegrowany system. Próbując przesuwać granice technologii, opracowali unikalne funkcje, które do tej pory wydawały się niemożliwe. Stworzyli jednak te nowe funkcje, analizując psychologię rowerzystów, w tym rowerzystów zawodowych znajdujących się pod wpływem stresu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

W Shimano nadal doskonalą podstawowe osiągi i zaawansowane funkcje komponentów, rozumiejąc rower jako zintegrowany system. Próbując przesuwać granice technologii, opracowali unikalne funkcje, które do tej pory wydawały się niemożliwe. Stworzyli jednak te nowe funkcje, analizując psychologię rowerzystów, w tym rowerzystów zawodowych znajdujących się pod wpływem stresu.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.