Twój koszyk

Wielofunkcyjna podkładka elektroniczna Beurer HK 55 Easyfix

PVR 235,02 zł
211,90 zł
Oszczędzasz: 10%
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Elektroniczna podkładka Beurer Easy-Fix na obszar szyjny i lędźwiowy o mocy 100 W z 3 wyłącznikami zasilania i podświetlanym wyświetlaczem. Może służyć jako poduszka pod kark i jest wykonana z materiałów przyjaznych dla skóry. Posiada regulowany pasek na rzep. Ze zdejmowanym systemem przewodów i można prać w pralce w temperaturze 40°C. Zawiera ultraszybki system ogrzewania. Z elektroniczną kontrolą temperatury i automatycznym wyłączaniem po 90 minutach. Wysokie bezpieczeństwo dzięki technologii BSS, która zapobiega przegrzaniu i powoduje wyłączenie w przypadku awarii systemu. Wymiary: 59 x 30 cm
Referencja: BR-HK-55

Wyróżniamy

Idealne i łatwe dopasowanie do pleców, brzucha czy szyi dzięki ergonomicznej konstrukcji, która gwarantuje maksymalną skuteczność ciepła doprowadzanego do tych obszarów. Wykonane z zmywalnego i przyjemnego w dotyku materiału, który przeszedł test na obecność substancji szkodliwych w materiale tekstylnym.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu?Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Idealne i łatwe dopasowanie do pleców, brzucha czy szyi dzięki ergonomicznej konstrukcji, która gwarantuje maksymalną skuteczność ciepła doprowadzanego do tych obszarów. Wykonane z zmywalnego i przyjemnego w dotyku materiału, który przeszedł test na obecność substancji szkodliwych w materiale tekstylnym.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.