Twój koszyk

- 41%

Wieszak ścienny Singular WOD

PVR 368,34 zł
217,73 zł
Oszczędzasz: 41%
Kup ten produkt i zbierz 50 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Wieszak ścienny Singular WOD doskonale nadaje się do utrzymywania drążków w idealnym stanie, zajmując jak najmniej miejsca, co jest niezbędne w każdym obiekcie sportowym, gdzie kolejność i rozmieszczenie materiałów są ważne zarówno po to, aby cieszyć się obiektami, jak i aby uniknąć ewentualnych wypadków . Wieszak ścienny wykonany jest ze stali konstrukcyjnej i wykończony farbą proszkową w kolorze czarnym, lakierowanym w piecu. Cechy: - Waga: 2,7 kg - Głębokość: 10,2 cm - Wysokość: 42 cm - Szerokość: 5,2 cm - Maksymalne obciążenie: 60 kg - Materiał: stal - Wykończenie: lakierowana farba proszkowa - System mocowania: otwory kotwiące o średnicy 12,5 mm ( kotwica nie jest dołączona)
Referencja: SWO-SW_MAF0316A020200N

Wyróżniamy

Uchwyty ścienne na trzy drążki olimpijskie, fitness lub do trójboju siłowego.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Uchwyty ścienne na trzy drążki olimpijskie, fitness lub do trójboju siłowego.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.