Twój koszyk

- 22%
Zrównoważony rozwój
Zmniejszenie emisji CO2

Wodoodporny pokrowiec na plecak Mammut L pomarańczowy

PVR 151,65 zł
117,86 zł
Oszczędzasz: 22%
Kup ten produkt i zbierz 27 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Zrównoważony rozwój
Zmniejszenie emisji CO2
Wodoodporny pokrowiec na plecak Mammut w rozmiarze L to indywidualna ochrona przed deszczem dla plecaków dziennych i/lub wielodniowych. Pojedynczy kawałek materiału ze szwami tylko na krawędziach, aby umożliwić możliwość mocowania; Posiada dodatkową możliwość mocowania w środkowej i górnej części osłony przeciwdeszczowej. Nadruk logo jest odblaskowy. Cechy: Aktywność: Trekking Wymiary: 11 x 85 cm (długość x szerokość), 35 – 50L Ekologia: Fair Wear, PFC Free DWR Profil: uniseks Waga: 78 g Technologie: DWR wolny od związków perfluorowanych PFC ( PFC) praktycznie nie ulegają biodegradacji. Mammut postawił sobie za cel strategiczny wycofanie wszystkich produktów zawierających PFC i zastąpienie ich innymi, wysokowydajnymi alternatywami. - Fair Wear Mammut stara się zapewnić uczciwe i bezpieczne warunki pracy we wszystkich fabrykach wytwarzających jego produkty. Aby systematycznie poprawiać warunki pracy w całym łańcuchu dostaw, Mammut jako pierwsza marka outdoorowa dołączyła do Fundacji Fair Wear.
Referencja: MM-2810-00034-2228-L

Wyróżniamy

Twój plecak nie ma osłony przeciwdeszczowej? Jest to idealne akcesorium do ochrony plecaka przed żywiołami.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Twój plecak nie ma osłony przeciwdeszczowej? Jest to idealne akcesorium do ochrony plecaka przed żywiołami.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.