Twój koszyk

Wskaźnik zużycia łańcucha VAR

PVR 68,16 zł
59,63 zł
Oszczędzasz: 13%
Kup ten produkt i zbierz 13 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Wskaźnik zużycia łańcucha VAR służy do sprawdzania stopnia zużycia łańcucha poprzez pomiar rozciągniętej długości łańcucha. Charakterystyka Wskaźnik zużycia łańcucha VAR: - Ze stali nierdzewnej - Narzędzie o wysokiej precyzji - Zużycie łańcucha powoduje jego przeskakiwanie, pogarsza zmiany biegów i przedwcześnie uszkadza zębatki i tarcze - Waga: 34 gr. Zawiera dwa wskaźniki kontrolne wydłużenia łańcucha: a) +0,075 mm. na ogniwo, łańcuch należy szybko wymienić, aby uniknąć konieczności wymiany zębatek b) +0,10 mm. dla każdego ogniwa, łańcuch i zębatki należy wymieniać jednocześnie. Naczynia mogą być już zużyte
Referencja: VACH04900C

Wyróżniamy

Ten profesjonalny wskaźnik zużycia łańcucha VAR pozwoli nam szybko, zwinnie iz dużą precyzją sprawdzić stopień zużycia naszego łańcucha.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Ten profesjonalny wskaźnik zużycia łańcucha VAR pozwoli nam szybko, zwinnie iz dużą precyzją sprawdzić stopień zużycia naszego łańcucha.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.