Twój koszyk

Wsporniki Thule Fixpoint XT 751 (4 szt.)

506,64 zł
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Uchwyty Thule Fixpoint XT 751 (4 szt.) zaprojektowane z myślą o łatwej regulacji i dobrym wyglądzie w każdym samochodzie, odpowiednie do Thule WingBar, SlideBar, AeroBar i Professional Bar.Maksymalne obciążenie bagażnika to 100 kg. Użycie zestawu montażowego jest wymagane, aby ten bagażnik dachowy idealnie pasował do każdego konkretnego modelu samochodu, gwarantując maksymalne bezpieczeństwo i łatwość użytkowania. Wszystko, czego potrzebujesz, aby zamontować ten bagażnik, jest dołączone do produktu. Nie wymaga żadnych narzędzi. Spełnia standardy CityCrash. Skorzystaj z Przewodnika Thule, aby dowiedzieć się, który system bagażników dachowych pasuje do Twojego samochodu. Dane techniczne Thule Fixpoint XT 751 obsługuje: Nośność: 100 kg. Wysokość stojaka: 11,5 cm. Pasuje do WingBar: Tak Do belek SlideBar: Tak Pasuje do profili aerodynamicznych: Tak Pasuje do belek o przekroju kwadratowym: Tak Z zamkiem: Tak Kompatybilny z One Key System: Tak Wymagany zestaw adaptacyjny: Tak Atest TÜV: Tak Zgodność ze standardem City Crash: Tak Inne: Stale opracowywane są nowe zestawy adaptacyjne do nowych modeli pojazdów.
Referencja: TH751

Wyróżniamy

Solidny i elegancki uchwyt samochodowy z fabrycznie zainstalowanymi punktami mocowania.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu?Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Solidny i elegancki uchwyt samochodowy z fabrycznie zainstalowanymi punktami mocowania.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.