- 46%

Wsporniki Thule Fixpoint XT Low 753 (4 sztuki)

PVR 541,80 zł
294,15 zł
Oszczędzasz: 46%
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Mocowania Thule Fixpoint XT Low 753 utrzymują niski profil na dachu samochodu i pasują do Thule WingBar, SlideBar, AeroBar i Professional Bar.Maksymalne obciążenie bagażnika wynosi 100kg. Aby bagażnik dachowy idealnie pasował do każdego modelu samochodu, gwarantując maksymalne bezpieczeństwo i łatwość użytkowania, wymagane jest zastosowanie zestawu montażowego. Wszystko, czego potrzebujesz, aby zmieścić ten bagażnik, jest dołączone do produktu. Żadne narzędzia nie są wymagane. Spełnia standardy CityCrash. Skorzystaj z tego przewodnika Thule, aby znaleźć odpowiedni produkt do swojego pojazdu. Charakterystyka: - Nośność: 100 kg (Sprawdź także maksymalne obciążenie dachu pojazdu) - Wysokość podparcia: 8,5 cm. - Pasuje do WingBar: Tak - Do belek SlideBar: Tak - Pasuje do profili lotniczych: Tak - Pasuje do belek o przekroju kwadratowym: Tak - Z zamkiem: Tak - Kompatybilny z systemem One Key: Tak - Wymagany zestaw adaptacyjny: Tak - Certyfikat TÜV : Tak – Spełnia standard City Crash: Tak – Zawiera 4 jednostki
Referencja: TH753

Opinia eksperta

Stylowa, niższa wersja naszego samochodowego bagażnika dachowego z fabrycznie zainstalowanymi punktami mocowania.

Opinia eksperta

Stylowa, niższa wersja naszego samochodowego bagażnika dachowego z fabrycznie zainstalowanymi punktami mocowania.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.