Twój koszyk

Wyjątkowy baton olimpijski WOD

2 058,61 zł
Kup ten produkt i zbierz 475 punktów
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Sześciokątny drążek olimpijski Singular WOD to inny i niepowtarzalny sprzęt, ponieważ pozwala na nowo wymyślić podstawowe ćwiczenia, takie jak między innymi martwy ciąg, step farmera i przysiady z wyskokiem. Są niezbędne do programowania w procesie rehabilitacji zarówno górnej, jak i dolnej części ciała. Z 3 uchwytami wielofunkcyjnymi o różnej grubości, zapewniającymi idealną pracę przedramienia, gdy chcesz zwiększyć masę mięśniową, siłę i wydatek energetyczny podczas treningu. Wykonane ze stali przetestowanej pod kątem udźwigu do 400 kg (882 funtów). Obszar chwytu ma 3 średnice 25 mm, 38 mm i 50 mm z prostą zmianą uchwytów natychmiast po obróceniu kierownicy. Posiadają radełkowanie dociskowe, które umożliwia pewny, ale miękki chwyt. Cechy: - Waga: 22,5 kg - Długość całkowita: 1644 mm - Długość obszaru załadunku: 360 mm - Średnica obszaru chwytu: 3 uchwyty 25 mm, 38 mm i 50 mm - Średnica obszaru załadunku: 50 mm - Maksymalne obciążenie: 400 kg - Materiał: stal
Referencja: SWO-SW_MAF0305A060000N

Wyróżniamy

Zrewolucjonizuj swój trening dzięki sześciokątnemu gryfowi z 3 multichwytami o różnej grubości, idealnym do zróżnicowanej pracy przedramion, martwego ciągu i procesów rehabilitacyjnych.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Zrewolucjonizuj swój trening dzięki sześciokątnemu gryfowi z 3 multichwytami o różnej grubości, idealnym do zróżnicowanej pracy przedramion, martwego ciągu i procesów rehabilitacyjnych.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.