Twój koszyk

Wyjątkowy drążek do podciągania WOD Home

614,03 zł
Kup ten produkt i zbierz 141 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Drążek do podciągania Singular WOD Home wykonany jest ze stali konstrukcyjnej i wykończony farbą proszkową w kolorze czarnym, lakierowanym w piecu. Umożliwia montaż zarówno na ścianach jak i sufitach. Świetnie sprawdzi się w obiektach fitness w domu, gdzie przestrzeń musi zostać maksymalnie wykorzystana. Można w nim wykonywać podciągnięcia, podciąganie na drążku oraz ćwiczenia gimnastyczne. Dzięki 4 pozycjom drążka do podciągania możesz go używać na różnych wysokościach, jeśli zdecydujesz się umieścić go na suficie. Cechy: - Waga: 14 kg - Głębokość: 80 cm - Wysokość: 78 cm - Szerokość: 1,17 m - Średnica drążka do podciągania: 30 mm - Maksymalne obciążenie: 115 kg - Materiał: stal - Wykończenie: lakierowana farba proszkowa - System mocowania: wkręty Barraqueros + kołki w zestawie - Maksymalny odstęp od prętów ściennych: 77 cm (możliwe 4)
Referencja: SWO-SW_EST0101A240000N

Wyróżniamy

Drążek do podciągania na ścianie i suficie. Zamontuj go w garażu lub w ulubionym miejscu treningowym zajmując niewiele miejsca.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Drążek do podciągania na ścianie i suficie. Zamontuj go w garażu lub w ulubionym miejscu treningowym zajmując niewiele miejsca.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.