Wytrzymały uchwyt Garmin z kablem zasilania/audio dla Montany

333,75 zł
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Solidny uchwyt AMPS z kablem zasilającym/audio do urządzenia Montana. Zainstaluj go na motocyklu lub quadzie i zabierz w podróż. Zestaw zawiera stojak, elementy montażowe (głowica kulowa/ramię AMPS sprzedawane osobno) oraz kabel z gołymi przewodami danych/audio/zasilania. Zawiera również przeciwodblaskowe ochraniacze ekranu. Kompatybilny z: GPSMAP Montana 600 Montana 610 Montana 650 Montana 650t Montana 680 Montana 60t Monterra
Referencja: GA-010-11654-01

Opinia eksperta

Ten uchwyt samochodowy lub motocyklowy pozwoli Ci mieć wolne ręce podczas jazdy i ładowania. Zakładasz i zabierasz na wycieczkę.

Opinia eksperta

Ten uchwyt samochodowy lub motocyklowy pozwoli Ci mieć wolne ręce podczas jazdy i ładowania. Zakładasz i zabierasz na wycieczkę.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Na zwrot masz do 365 dni. Możesz dokonać tego w zakładce "Moje konto" i wystąpić o zwrot produktu. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.