- 21%

Zacisk hamulca z żywicy magnezowej Shimano XTR mocowany na słupku

PVR 716,87 zł
569,86 zł
Oszczędzasz: 21%
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Zacisk hamulca tarczowego Shimano XTR jest standardowo wyposażony w technologie chłodzenia klocków, które redukują ciepło, zapewniając optymalną skuteczność hamowania w każdych warunkach. Poprawiona kontrola, dzięki technologii Servo-Wave oraz ergonomia sprawiają, że reaguje na zmiany terenu z najwyższym poziomem bezpieczeństwa hamowania. Dźwignia hamulca ma zwiększoną moc i sztywność dzięki zastosowaniu aluminiowego zacisku. Klocki hamulcowe z technologiami Ice mają żebra rozpraszające ciepło, które kontrolują temperaturę. Cechy: - Dyscyplina: XC cross country - Zalecana dźwignia hamulca: BL-M9020 - Olej mineralny Shimano - Materiał tłoka: żywica o wysokiej izolacji - Przybliżona waga: 206 g (przód i tył)
Referencja: IBRM9000FPRX

Opinia eksperta

Zacisk hamulca Shimano XTR wykorzystuje zaawansowane technologie, które utrzymują ciepło klocków na dystans, zapewniając maksymalną siłę hamowania w każdym rodzaju terenu.

Opinia eksperta

Zacisk hamulca Shimano XTR wykorzystuje zaawansowane technologie, które utrzymują ciepło klocków na dystans, zapewniając maksymalną siłę hamowania w każdym rodzaju terenu.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Na zwrot masz do 365 dni. Możesz dokonać tego w zakładce "Moje konto" i wystąpić o zwrot produktu. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.