- 31%

Zamek składany Abus U Grip Bordo 5700 Czarny

PVR 280,98 zł
194,46 zł
Oszczędzasz: 31%
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Zamek składany Abus U Grip Bordo 5700 polecany jest do zabezpieczania rowerów w miejscach o średnio niskim ryzyku kradzieży, gdyż zapewnia podstawowy poziom ochrony. Jest bardzo łatwy i szybki w użyciu, gdyż im dłuższy łuk, tym łatwiej jest przymocować rower do nieruchomego obiektu. Cechy: - Wymiary: 80 cm - Waga: 830 g - W zestawie torba transportowa - Stopień bezpieczeństwa: 7 - Podstawowy - Zastosowanie: tanie rowery w miejscach o średnio niskim ryzyku kradzieży Technologia i wyposażenie: - Pręty stalowe 5 mm - Korpus zamka w atrakcyjnych kolorach - Konstrukcja prętowa umożliwia jego złożenie - Pręty łączone są specjalnymi nitami - Wkładka Premium zapewniająca większą ochronę przed manipulacją - Do kłódki dołączone są 2 klucze Wsparcie transportu: - Łatwy transport dzięki praktycznej torbie, zapobiega wibracjom - Torba transportowa zamykana jedną ręką - Elastyczny montaż za pomocą antypoślizgowych pasków na rzepy
Referencja: AB-4003318112737

Opinia eksperta

Zamek Abus U Grip Bordo 5700 to idealne połączenie wytrzymałości, wagi i rozmiarów.

Opinia eksperta

Zamek Abus U Grip Bordo 5700 to idealne połączenie wytrzymałości, wagi i rozmiarów.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Na zwrot masz do 365 dni. Możesz dokonać tego w zakładce "Moje konto" i wystąpić o zwrot produktu. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.