Żel energetyczny Isostar Gel Energy cytryna 35 g

8,75 zł
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
Ten produkt nie podlega zwrotowi
Zobacz więcej produktów z:
Isostar Gel Energy Żel energetyczny błyskawicznie dostarczający maksimum energii (100% energii dostarczanej przez szybko przyswajalne węglowodany). Skoncentrowana energia o szybkim przyswajaniu: 112 kcal/saszetka. Sód, witaminy C i B1 do pracy mięśni i transportu energii. Korzyści - Dzięki ekskluzywnej formule Carbo Pump - ekstraktom z jabłek i winogron z dodatkiem witamin B1 i C - oraz syropowi glukozowemu dostarcza szybko wykorzystywanej energii, która ułatwia transport tlenu do ważnych narządów i mięśni. - Jego zaawansowany skład optymalizuje jego przyswajanie i trawienie, szczególnie podczas intensywnego wysiłku. Prezentacja: Opakowanie w elastycznej kopercie, którą można łatwo otworzyć za pomocą pociągnięcia, ułatwia jego użycie podczas wyścigów i sprawia, że nadaje się do wszelkiego rodzaju testów. Smak: Cytrynowy Zalecenia: - Należy go zażywać przed rozpoczęciem przyspieszania, przed stromymi odcinkami lub w przypadku spadku wydajności. - Zażywać podczas aktywności fizycznej. - Na każdą saszetkę 35 g należy wypić 200 ml wody. Składniki: Syrop glukozowy, woda, naturalny aromat jabłkowy i inne naturalne aromaty, suche ekstrakty z jabłek i winogron 0,22%, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy, witaminy C i B1, substancja konserwująca: sorbinian potasu. Skład analityczny na 100 g: Wartość energetyczna 1367 kJ 322 kcal Białka 0 g Węglowodany 80,4 g W tym cukry 45 g Tłuszcze 0 g W tym nasycone 0 g Błonnik pokarmowy 0 g Sód 0,23 g Witamina C 43 mg Witamina B1 0,9 mg Dystrybucja energii: Węglowodany 100% Waga netto: 35 g
Referencja: IS-195793

Wyróżniamy

Skoncentrowana, szybko przyswajalna energia zapewniająca natychmiastową energię. Szczególnie wskazany podczas wykonywania intensywnych wysiłków.

Wyróżniamy

Skoncentrowana, szybko przyswajalna energia zapewniająca natychmiastową energię. Szczególnie wskazany podczas wykonywania intensywnych wysiłków.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!
Ze względów bezpieczeństwa i higieny nie ma możliwości zwrotu ani wymiany tego produktu.

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.