Żel Magnezowy NutriSport (24 jednostki)

114,01 zł
Najlepsza cena online
Ten produkt nie podlega zwrotowi
Zobacz więcej produktów z:
NutriSport Żel magnezowy to idealny suplement uzupełniający niedobory magnezu powstałe podczas intensywnych ćwiczeń aerobowych i zapewniający pożądaną wydajność podczas ćwiczeń. MgSPORT zawiera „cytrynian magnezu”, sól magnezu o maksymalnej biodostępności. Ponadto zawiera witaminę B6, która poprawia wchłanianie magnezu, a także „fruktozę”, cukier o niskim indeksie glikemicznym, który zapobiegnie zmianom glikemii podczas zawodów lub treningu. MgSPORT idealnie nadaje się nie tylko do wykonywania „obciążeń” na dni przed zawodami długodystansowymi, ale także jako sporadyczny dodatek do intensywnych wysiłków aerobowych oraz jako środek zwiotczający mięśnie w dni większego obciążenia fizycznego, w których dochodzi do wyczerpania mięśni i ewentualnych skurczów nocnych Utrudniają zasypianie i odpoczynek. - Sposób użycia: · Sporadyczna suplementacja: 1 pojedynczą dawkę przed i/lub w trakcie ćwiczeń, aby zapobiec skurczom. · Przygotowanie do zawodów długodystansowych: przyjmować 1 pojedynczą dawkę codziennie przez 5 dni przed zawodami długodystansowymi. Podczas zawodów wykonaj od 1 do 3 strzałów, w zależności od zużycia fizycznego i pocenia się. · Środek zwiotczający mięśnie: w przypadku dni wzmożonego wysiłku fizycznego, zażyć pojedynczą dawkę przed pójściem spać. - Prezentacja: Pudełko zawierające 5 pojedynczych dawek. - Dawka: 250 mg magnezu na pojedynczą dawkę.
Referencja: NU-7013

Opinia eksperta

Magnez NutriSport pomaga uniknąć zaburzeń równowagi spowodowanych ćwiczeniami, a tym samym uniknąć późniejszych problemów, które mogą mieć wpływ na wydajność.

Opinia eksperta

Magnez NutriSport pomaga uniknąć zaburzeń równowagi spowodowanych ćwiczeniami, a tym samym uniknąć późniejszych problemów, które mogą mieć wpływ na wydajność.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!
Ze względów bezpieczeństwa i higieny nie ma możliwości zwrotu ani wymiany tego produktu.

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Na zwrot masz do 365 dni. Możesz dokonać tego w zakładce "Moje konto" i wystąpić o zwrot produktu. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.